نصب رایگان برنامه های سایت ساز فارسی

شرکت میزبانی وب نت افراز گلچینی از بهترین و کاراترین برنامه های سایت ساز به زبان فارسی را جهت استفاده کاربران در اختیار ایشان قرار می دهد، این برنامه ها پس از سال ها تجربه و بر اساس فاکتورهای متعددی نظیر امنیت، کارایی، الگوریتم بهینه و ارایه آپدیت های بروز توسط شرکت های توسعه دهنده، انتخاب و استفاده از آنها به کاربران توصیه می گردد.
شرکت نت افراز همواره امن ترین و بروز ترین نسخه های برنامه های ذکر شده را به کاربران ارایه می دهند. جهت استفاده از این برنامه ها، پس از سفارش سرویس مورد نظر درخواستی درخصوص نصب برنامه مورد نظر برای بخش پشتیبانی ارسال فرمایید و بخش پشتیبانی شرکت نت افراز در اسرع وقع برنامه مورد نظر را برای شما نصب و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.
در زیر لیست برنامه های موجود به همراه توضیحاتی در خصوص هر کدام ذکر شده است:


ورد پرس - سایت ساز، وبلاگ

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی، تجاری، علمی و... با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده است. این برنامه بصورت کد باز می باشد و با توجه به الگوریتم نسبتا روان، امکان شخصی سازی و اعمال تغییرات در آن فراهم می باشد. ضمن اینکه این برنامه به علت دارا بودن سطح سئو بالا (بهینه شده جهت شناسایی توسط موتور های جستجو) مورد استفاده بسیاری از وب سایت های پر بازدید می باشد. افزونه ها و قالب های فراوان موجود برای این برنامه، موجب افزایش کارایی و امکانات این برنامه شده بطوریکه تقریبا تمامی امکانات لازم جهت طراحی یک وب سایت روتین و یا وب لاگ را در اختیار شما قرار می دهد.
به صورت خلاصه برخی مزیت های این برنامه در زیر ذکر شده است:

 نصب رایگان وورد پرس فارسی
کد باز، امکان شخصی سازی
امکان ارتقاء خودکار
مدیریت آسان
مناسب برای وب سایت های روتین، وب لاگ
نصب آسان قالب ها و افزونه ها
بهینه شده جهت شناسایی توسط موتور های جستجو
عدم نیاز به دانش طراحی وب سایت و برنامه نویسی

جوملا - سایت ساز

یک نرم‌افزار آزاد و متن باز برای مدیریت محتوای اینترنتی است. جوملا! به زبان پی‌اچ‌پی نوشته شده‌است و از پایگاه دادهٔ مای‌اس‌کیوال استفاده می‌کند. این برنامه به لحاظ امکانات و کارایی یکی از کامل ترین و جامع ترین برنامه های سایت ساز موجود می باشد. محیط مدیریت جوملا این امکان را به شما می دهید که وب سایت هایی با محتوی کاملتری ایجاد نمایید بطوریکه در این برنامه هیج محدودیتی برای ساخت تعداد متعددی از صفحات مختلف با امکانات پیشفرض مانند نظر سنجی، ثبت نام، فرم تماس و ... وجود ندارد. بخش مدیریت این برنامه دارای پیچیدگی بیشتری نسبت به برنامه وورد پرس می باشد.
برخی از مزیت های این برنامه در ادامه ذکر شده است:

نصب رایگان جوملا فارسی
کد باز، امکان شخصی سازی
امکان ارتقاء خود کار
امکانات گسترده
نصب آسان قالب و افزونه
وجود امکانات فراوان به صورت پیشفرض

مای بی بی - انجمن ساز

مای بی بی یک برنامه انجمن ساز به صورت کد باز می باشد که به زبان پی اچ پی نوشته شده و از پایگاه داده مای اس کیو ال استفاده می کند. به صورت قطع برنامه مای بی بی یکی از کامل ترین برنامه های انجمن ساز رایگان می باشد، پنل مدیریت روان، امکانات فراوان پیشفرض و همچنین قابلیت نصب افزون های متعدد از جمله مزایا این برنامه می باشد.
برخی از مزیت های این برنامه در ادامه ذکر شده است:

نصب رایگان مای بی بی فارسی
کد باز، امکان شخصی سازی
امکانات فراوان
پنل مدیریت روان و کارا
یکی از بهترین انجمن ساز های رایگان
امکان تغییر قالب
امکان نصب افزون های متعدد
الگوریتم بهینه

اپن کارت - فروشگاه ساز

اپن کارت یک برنامه فروشگاه ساز کد باز می باشد، این برنامه به زبان پی اچ پی نوشته شده و از پایگاه داده مای اس کیو ال استفاده می کند. برنامه اپن کارت یکی از معروفترین و بهترین برنامه در نوع خود می باشد، از امکانات این برنامه میتواند به وجود امکانات فراوان و پنل مدیریت مجهز اشاره نمود. در صورتی که مایل به راه اندازی یک فروشگاه زیبا و با امکانات بالا هستید، بدون شک اپن کارت برنامه مناسبی برای شما خواهد بود.
از جمله امکانات این برنامه میتوانید به موارد زیر اشاره کرد:

نصب رایگان اپن کارت فارسی
کد باز، امکان شخصی سازی
امکانات فراوان
بخش مدیریت کارا و روان
امکان نصب در گاه های آنلاین بانک های مختلف
ارایه وب سایت زیبا و حرفه ای در سمت کاربر
دارای سئو قوی
امنیت بالا در مقایسه با برنامه های مشابه


جهت درخواست نصب هر کدام از برنامه های ذکر شد، کافیست تا پس از سفارش هاست، درخواستی در این خصوص برای بخش پشتیبانی شرکت نت افراز ارسال فرمایید، بخش فنی در اسرع وقت آخرین ورژن برنامه را نصب کرده و اطلاعات بخش مدیریت را برای شما ارسال خواهد کرد.LiveZilla Live Help